Akcja Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym
Na czym polega akcja?
Rusza siedemnasta edycja akcji Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
Od kiedy można uzyskać pomoc?
Akcja potrwa od 19 lutego do 26 marca 2026 roku, raz w tygodniu - w czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerem telefonu 513-152-218.
Kto może skorzystać z pomocy?
Z bezpłatnej pomocy doradców podatkowych skorzystać będą mogli podatnicy z niepełnosprawnościami, jak i osoby, na których utrzymaniu pozostają osoby niepełnosprawne. Będą oni mogli uzyskać m.in. niezbędne informacje na temat możliwości skorzystania z odliczeń wydatków poniesionych na cele rehabilitacyjne oraz sposobów udokumentowania tych wydatków.
Akcja prowadzona jest przy wsparciu Biura Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
Patronat nad akcją po raz kolejny objął Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych „Nasze Sprawy”.






















